czw., 04.07.2019

Recital fortepianowy Radomira Rakowskiego | Scena letnia na Pradze

Zapraszamy na recital fortepianowy Radomira Rakowskiego! Wydarzenie odbywa się w ramach Sceny Letniej na Pradze.

Radomir Rakowski komponuje autorską muzykę na fortepian, inspirowaną muzyką filmową oraz ludową, zwłaszcza melodiami celtyckimi i azjatyckimi. Wśród licznych ambicji artystycznych ma też zapędy pisarskie, stąd stara się zawrzeć w swych melodiach historię, żeby przenieść widzów w świat magii i legend. Nie obca jest mu też improwizacja muzyczna.
Na co dzień poza fortepianem gra też na skrzypcach w zespołach Etnostation i Derwana.

Repertuar składać się będzie z kompozycji autorskich, jak również melodii folkowych, często w niecodziennych aranżacjach.

Chcesz pokazać to, co robisz? Muzeum Warszawskiej Pragi oferuje bezpłatne wynajęcie sceny na dziedzińcu. Wypełnij ją muzyką, teatrem lub dobrym kinem! Zapewniamy pomoc w obsłudze technicznej i wspieramy w działaniach promujących wydarzenia.
Kontakt w sprawie dodatkowych informacji: patrycja.labus-sidor@muzeumwarszawy.pl

Zadanie zostało zrealizowane dzięki wsparciu finansowemu Miasta Stołecznego Warszawy w ramach Zintegrowanego Programu Rewitalizacji m.st. Warszawy do 2022 roku.