niedz., 08.09.2019

wstęp wolny

Relaksacje multisensoryczne. Integracja sensoryczna dla dorosłych | Praga sensorycznie

W niedzielne przedpołudnia dziedziniec i taras Muzeum Warszawskiej Pragi przemienią się w bezpieczną przystań dla rozluźnienia ciała i poznawania swoich zmysłów. Poznamy ćwiczeniami obniżające poziom kortyzolu, ułatwiające świadome odczuwanie bycia. Zaproszeni na spotkania goście zaprezentują zakorzenione w wielokulturowej tradycji metody rozładowywania napięć.

CZAS TRWANIA: ok. 40 min.

LICZBA UCZESTNIKÓW: maks. 20 osób

PROWADZENIE: Katarzyna Szumlas, edukatorka Muzeum Warszawskiej Pragi