sob., 14.10.2023

Warsztaty rodzinne

Rodzinne warsztaty modelarskie | „Kolej na Pragę”

Na prośbę najmłodszej publiczności wystawy „Kolej na Pragę” powracają warsztaty modelarskie z panem Jackiem Fink-Finowickim. Uczestnicy i uczestniczki, przy użyciu ogólnie dostępnych materiałów, zaprojektują i zbudują własne makiety fragmentów miasta. Powstaną drogi, skwery, budynki mieszkalne i użyteczności publicznej.

Na warsztaty zapraszamy osoby początkujące w sztuce modelarstwa, a także pasjonatów i pasjonatki, którzy chcieliby podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Prowadzenie: Jacek Fink-Finowicki, w partnerstwie z Warszawskim Klubem Modelarzy Kolejowych

INFORMACJE PRAKTYCZNE

Można przynieść własne materiały.

Grupa wiekowa: od 12 roku życia

Kontakt: ewelina.bartosik@muzeumwarszawy.pl

Wydarzenie towarzyszy wystawie „Kolej na Pragę”. Dowiedz się więcej.