niedz., 27.06.2021

Spacer
15 PLN

Rowerowa wyprawa wokół żydowskiego cmentarza na Bródnie

Grafika. Na zielonym tle napis: Spacer rowerowy śladami osób pochowanych na cmentarzu na Bródnie. Po bokach koła rowerowe

Na wyprawę składają się: zwiedzanie cmentarza i wizyta na wystawie „Bejt almin – dom wieczności”, przejazd rowerami po Pradze w poszukiwaniu adresów miejsc, związanymi z osobami upamiętnionymi przez macewy bródnowskie macewy, wizyta w praskich modlitewniach przy Targowej 50/52.

START:

10.00 – przed bramą cmentarza żydowskiego na ul. św. Wincentego 15

ZAKOŃCZENIE:

14.00 na dziedzińcu Muzeum Warszawskiej Pragi przy ul. Targowej 50/52

Koszt spaceru – 15 zł: 5 zł płatne w Kasie Muzeum Warszawskiej Pragi lub online oraz 10 zł za bilet na wystawę „Bejt almin – dom wieczności” – płatne na Bródnie.

UWAGA:

Każdy uczestnik zobowiązany jest do posiadania własnego sprawnego roweru oraz kasku, a także butelki z wodą.