sob., 02.12.2023

10 zł

Rozmaitości z krawatów uszyte | Zrób sobie prezent

Grafika. Zielone tło. Po lewej i prawie 2 bombki w żółte pasy i zielone trójkąty. Na środku żółty napis ZRÓB SOBIE PREZENT.

Przyjdź do Muzeum Warszawskiej Pragi na przedświąteczną rozgrzewkę i „Zrób sobie prezent”! Jak co roku zapraszamy na szereg kreatywnych warsztatów.

Nadaj z nami drugie życie nienoszonym krawatom.  Czekają na nas warsztaty z upcyclingu pięknych, a trochę zapomnianych zwisów i ich kreatywnego użycia za pomocą drobnego szycia: paski/ maski do spania /etui na telefon/ piękne wzorzyste mankiety.

Prowadzenie: artystyczny i spokrewniony duet Z tej strony Siostry, związany z tą stroną Wisły, Nowym Bazarem Różyckiego i przestrzenią twórczą Środek przy Targowej 48

INFORMACJE PRAKTYCZNE

Kiedy: 2.12 | 11:00 – 13:00
Gdzie: Muzeum Warszawskiej Pragi | Targowa 50/52
Udział w wydarzeniu na podstawie biletu w cenie 10.00 PLN do kupienia w kasie Muzeum Warszawskiej Pragi i online.