Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

Wydarzenia

sob., 25.06.2022
18:00–20:00

Koncert
Muzeum Warszawskiej Pragi
wstęp bezpłatny

SCENA LETNIA: Acedia

Pomysł na projekt muzyczny ACEDIA narodził się w 2020 roku.

Tworzenie muzyki miało początkowo wymiar terapeutyczny – muzycy grali z serca, spontanicznie, dla siebie i bliskich. Jak mówią: trochę z tęsknoty za minionym, trochę ze smutku, a trochę z potrzeby afirmacji tego, co miłe, i ulotne. Szybko okazało się, że autorskie kawałki trafiają w gusta bardzo wielu różnorodnych osób.

ACEDIA wyszła więc z hermetycznego kręgu, a cel projektu radykalnie się zmienił – obecnie gra muzykę nie dla siebie, a dla innych. Od sierpnia 2021 roku zespół zagrał trzy koncerty, entuzjastycznie przyjęte przez publiczność. Na scenie zawsze dają z siebie sto procent, wchodzą w interakcje z widzami.

Tematyka i klimat utworów są bardzo różnorodne, ACEDIA to mix temperamentów i doświadczeń, więc każdy koncert to całe spektrum emocji. Priorytetem zespołu jest jednak niezmiennie to, aby publiczność bawiła się jak najlepiej – bo to dla niej jest ACEDIA.

Scena letnia – sprawdź program!

Zadanie zostało zrealizowane dzięki wsparciu finansowemu m.st. Warszawy w ramach Zintegrowanego Programu Rewitalizacji m.st. Warszawy do 2022 roku.


Rejestracja na wydarzenie

Rezerwacje on-line na to wydarzenie nie są dostępne.