Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

Wydarzenia

sob., 10.07.2021
15:00–16:00

Spektakl
Muzeum Warszawskiej Pragi
5 zł

Scena letnia: Ferajna Pana Dropsa

Interaktywny spektakl, bardzo żywiołowy i radosny dla dzieci w wieku 4–10 lat, oparty na poemacie Jana Brzechwy „Pan Drops i jego trupa” oraz innych utworach tego pisarza.

Jest to historia Tomka, najmłodszego z pięciu braci, który „uchodził za głuptasa”. Bracia wysłali go w świat podarowując mu bociana, wiewiórkę, myszkę polną, ślimaka oraz stonogę. Tomek utworzył z nich trupę teatralną, która odniosła niebywały sukces.

Plastyczna wysmakowana scenografia wykonana materiałem z którego jest wykonana do ekologicznych trendów sztuki współczesnej.

Reżyseria i scenografia: Dariusz Kunowski
Występują: Katarzyna Żytomirska, Daniel Brzeziński, Piotr Herbich, Agata Brzozowicz

BILET W CENIE 5 ZŁ DO KUPIENIA W KASIE MUZEUM LUB ON-LINE.

 


Zadanie zostało zrealizowane dzięki wsparciu finansowemu m.st. Warszawy w ramach Zintegrowanego Programu Rewitalizacji m.st. Warszawy do 2022 roku.


Rejestracja na wydarzenie

Rezerwacje on-line na to wydarzenie nie są dostępne.