sob., 26.06.2021

5 PLN

Scena letnia: Inwazja Klaunów – koncert dla dzieci

Zdjęcie. Od lewej stoją skrzypaczka, muzyk grający na banjo i akordeonista ubrani w fantazyjne stroje i mający pomalowane twarze. Występują na świeżym powietrzu. W tle drewniana konstrukcja altany, rośliny i kolorowe lampki.

Koncert odbędzie się na dziedzińcu Muzeum Warszawskiej Pragi.

W tym roku Inwazja Klaunów zacznie się od koncertu przypominającego największe hity zeszłorocznej edycji festiwalu. Klaunowe trio – Czesław Mozil, Paula Kinaszewska, Bartek Woźniak zagrają unikalny koncert na dziedzińcu Muzeum Warszawskiej Pragi.

To wydarzenie jest muzyczną ucztą dla wielbicieli sztuki cyrkowej. Koncert realizowany w estetyce cyrkowo-popowo-punkowej rozpocznie dzień praskich atrakcji, których założeniem jest przywrócenie postpandemicznego życia. Artyści wcielają się w role; Doktora Plagi, Popeliny i Pana Głoda.

Przejmujące teksty piosenek w aranżacji znakomitych muzyków, przemieszczających się sprawnie po pozornie odległych gatunkach muzycznych, zaskakują witalnością. Pełne przeżycie emocjonalnych rozterek klaunowego tria wiedzie publiczność ku doświadczeniu radości. Radości wyrażonej w tańcu, figlach i fiflakach.

Po koncercie organizujemy cyrkową paradę po ulicach i podwórkach Warszawskiej Pragi.

Występują: Czesław Mozil, Paula Kinaszewska, Bartek Woźniak
Teksty piosenek: Michał Walczak

Koncert realizowany jest w ramach projektu Inwazja Klaunów.

Wydarzenie współfinansowane jest ze środków m. st. Warszawy.

Sprawdź pozostałe koncerty i spektakle ramach Sceny letniej na Pradze!

___________

Zadanie zostało zrealizowane dzięki wsparciu finansowemu Miasta Stołecznego Warszawy w ramach Zintegrowanego Programu Rewitalizacji m.st. Warszawy do 2022 roku.