Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

pl/en
Wydarzenia

sob., 20.07.2024
18:00

Koncert
Muzeum Warszawskiej Pragi
10 zł

Scena letnia: koncert formacji muzycznej Doris Retro Band

Doris RETRO Band formacja muzyczna stworzona przez zawodowych muzyków jazzowych. Podczas występów zespół wykonuje największe przeboje w stylu i klimacie RETRO & GLAMOUR oraz standardy jazzowe zarówno instrumentalnie jak i wokalno – instrumentalnie m.in: Hit the Road Jack, Fever, Fly me to the moon, Blue moon, Dream a little dream, Cheek to cheek,  Na pierwszy znak, Odrobinę  szczęścia  w  miłości, czy  Sex  appeal.

Podczas koncertu w Muzeum Warszawskiej Pragi zespół przeniesie publiczność w wyjątkową, muzyczno -wokalną podróż w czasie i przestrzeni do muzycznego świata RETRO, gdzie życie upływa przy dźwiękach jazzu, bluesa i swinga oraz unoszącym się w powietrzu zapachu perfum i palonych cygar.

Nie zabraknie też muzycznych niespodzianek.

Zespół wystąpi w składzie:

  • Dorota Bułakowska – wokal
  • Artur Kuran – gitara i wokal
  • Radek Łukasiewicz – kontrabas
  • Piotr Królikowski – perkusja

Koncert odbywa się w weekend zakończania wystawy „Prawobrzeżne”.

Informacje praktyczne

Bilety kupisz na dwa tygodnie przed koncertem, online lub w kasie Muzeum Warszawskiej Pragi.

Dziedziniec Muzeum Warszawskiej Pragi wyposażony jest w ławki z oparciem i krzesła z oparciem i podłokietnikami. Wejście na dziedziniec prowadzi przez kilka schodków. Wejście dla osób poruszających się na wózkach znajduje się od ul. Kępnej. Powierzchnia dziedzińca jest wybrukowana. Toalety dostępne znajdują się na parterze.

Warto się ubrać odpowiednio do pogody. W przypadku słonecznej pogody zabrać nakrycie głowy.


Zadanie zostało zrealizowane dzięki wsparciu finansowemu m.st. Warszawy w ramach realizacji przedsięwzięć rewitalizacyjnych.


Rejestracja na wydarzenie

Rezerwacje on-line na to wydarzenie nie są dostępne.