Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

Wydarzenia

sob., 19.06.2021
15:00

Spektakl
Muzeum Warszawskiej Pragi
5 PLN

Scena letnia: Stonoga i spółka – spektakl dla dzieci

Spektakl odbędzie się na dziedzińcu Muzeum Warszawskiej Pragi.

100-noga i spółka to interaktywne miniprzedstawienia dla dzieci z rodzicami. Spektakl ma formę teatralnego spotkania z dziećmi, opartego na wybranych fragmentach polskiej i światowej literatury dziecięcej (m. in. twórczości Jana Brzechwy, Bolesława Leśmiana, Katarzyny Żytomirskiej).

Skonstruowany jest w taki sposób, by uruchomić aktywność dzieci i włączyć je w akcję przedstawienia poprzez dialog, śpiew, wspólne muzykowanie na podstawowym poziomie (np. wygrywanie rytmu) i wspólne czynności (np. poszukiwanie zagubionego bohatera).

Reżyseria i scenografia: Dariusz Kunowski
Fundacja Sceny Lubelska 30/32

Sprawdź pozostałe koncerty i spektakle ramach Sceny letniej na Pradze!

 

___________

Zadanie zostało zrealizowane dzięki wsparciu finansowemu Miasta Stołecznego Warszawy w ramach Zintegrowanego Programu Rewitalizacji m.st. Warszawy do 2022 roku.


Rejestracja na wydarzenie

Rezerwacje on-line na to wydarzenie nie są dostępne.