sob., 14.08.2021

5 PLN

Scena letnia: Wieczór ze słuchowiskiem „Bazar Różyckiego. Tam było wszystko”!

Zapraszamy na dziedziniec Muzeum Warszawskiej Pragi. Usiądźcie wygodnie, zamknijcie oczy i posłuchajcie o historii Bazaru, który jest tuż obok. Czy pamiętacie to miejsce tak, jak prażanie, których wspomnienia prezentujemy w tym słuchowisku? Czy tak wyobrażaliście sobie Bazar Różyckiego w jego rozkwicie? Zapraszamy na podróż w czasie!

Sprawdź pozostałe koncerty i spektakle ramach Sceny letniej na Pradze!

Zadanie zostało zrealizowane dzięki wsparciu finansowemu Miasta Stołecznego Warszawy w ramach Zintegrowanego Programu Rewitalizacji m.st. Warszawy do 2022 roku.