sob., 09.11.2019

Pokaz filmowy
7 / 10 zł

Sobotnie kino rodzinne | „Życie według Nino”, reż. Simone van Dusseldorp

Życie według Nino (Het leven volgens Nino)
familijny, reż. Simone van Dusseldorp, Holandia 2014, dla osób powyżej 10 roku życiaŻycie według Nino? Zagubiony tata, zbuntowany starszy brat, pustka po nagłym odejściu mamy. No i królik Bobby – najlepszy przyjaciel, któremu Nino opowiada o swoich problemach i wysłuchuje króliczych komentarzy na każdy temat. Tak, wysłuchuje, ponieważ ma dar… rozmowy ze zwierzętami.

„Życie według Nino” to wyjątkowy film, w którym wzruszająca historia opowiedziana jest z wyczuciem i dużą dozą humoru. Autorką scenariusza jest Urszula Antoniak, reżyserka znanych polskim widzom „Code blue” czy „Nic osobistego”.

Sobotnie kino rodzinne w Muzeum Warszawskiej Pragi

Bilety: 7/10 zł, dostępne w Muzeum i online
Dla kogo: dzieci i opiekunowie
Gdzie: sala konferencyjna Muzeum Warszawskiej Pragi, ul. Targowa 50/52