sob., 18.09.2021

praga lat 70.
30 PLN

Spacer fotograficzny z Joanną Szpak-Ostachowską

Grafika. Na tle kolażu czarno białych zdjęć napis Praga lat 70. Fotografie Alberta Krystyniaka

Weź aparat i chodź na Pragę! Zacznij swoją przygodę z fotografią lub doskonal z nami swoje umiejętności. Spacery fotograficzne stanowią ważną część programu towarzyszącego wystawie “Praga lat 70. Fotografie Alberta Krystyniaka”. Każdy warsztat to możliwość spotkania z inną fotografką lub fotografem, którzy podzielą się swoją wiedzą i poprowadzą uczestniczki i uczestników warsztatów w kierunku najlepszych kadrów.

Warsztaty zaczynają się wprowadzeniem w Muzeum Warszawskiej Pragi, obejmują zajęcia plenerowe w najbliższej okolicy muzeum oraz indywidualne i wspólne omówienie wykonanych zdjęć.

Liczba miejsc: 10 osób

Joanna Szpak Ostachowska  – (1976), fotografka, aktywistka, animatorka, ogrodniczka. Absolwentka polonistyki i animacji kultury Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła Program Mentorski Sputnik Photos (2019/2020). Uczestniczka kolektywu Enough Photos. Autorka książki fotograficznej Chwasty. Laureatka sekcji ShowOFF Miesiąca Fotografii w Krakowie (2020). Jej prace prezentowano w Galerii Miejskiej „Ratusz” w Zamościu (2021), na Photo Art Festival w Bielsku-Białej (2019) i w ramach akcji „Wystaw się w CSW” (CSW Toruń, 2015). Laureatka konkursu IGPOTY (2017) oraz „Miejsca codzienności” Galerii Arsenał i Ostrov (2019). Publikuje w prasie (Warsaw Insider, Ładne Bebe, Vege, Szeroki Kadr). Fotografuje przestrzeń miejską oraz rośliny, bliski jej jest antropologiczny aspekt wizualności. Mieszka w Warszawie (joannaszpak.com).

Więcej o wystawie Praga lat 70. Fotografie Alberta Krystyniaka