Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

pl/en
Wydarzenia

sob., 18.09.2021
11:00–14:00

Warsztaty
praga lat 70.
Muzeum Warszawskiej Pragi
30 PLN

Spacer fotograficzny z Joanną Szpak-Ostachowską

Grafika. Na tle kolażu czarno białych zdjęć napis Praga lat 70. Fotografie Alberta Krystyniaka

Weź aparat i chodź na Pragę! Zacznij swoją przygodę z fotografią lub doskonal z nami swoje umiejętności. Spacery fotograficzne stanowią ważną część programu towarzyszącego wystawie “Praga lat 70. Fotografie Alberta Krystyniaka”. Każdy warsztat to możliwość spotkania z inną fotografką lub fotografem, którzy podzielą się swoją wiedzą i poprowadzą uczestniczki i uczestników warsztatów w kierunku najlepszych kadrów.

Warsztaty zaczynają się wprowadzeniem w Muzeum Warszawskiej Pragi, obejmują zajęcia plenerowe w najbliższej okolicy muzeum oraz indywidualne i wspólne omówienie wykonanych zdjęć. 

Liczba miejsc: 10 osób

Joanna Szpak Ostachowska  – (1976), fotografka, aktywistka, animatorka, ogrodniczka. Absolwentka polonistyki i animacji kultury Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła Program Mentorski Sputnik Photos (2019/2020). Uczestniczka kolektywu Enough Photos. Autorka książki fotograficznej Chwasty. Laureatka sekcji ShowOFF Miesiąca Fotografii w Krakowie (2020). Jej prace prezentowano w Galerii Miejskiej „Ratusz” w Zamościu (2021), na Photo Art Festival w Bielsku-Białej (2019) i w ramach akcji „Wystaw się w CSW” (CSW Toruń, 2015). Laureatka konkursu IGPOTY (2017) oraz „Miejsca codzienności” Galerii Arsenał i Ostrov (2019). Publikuje w prasie (Warsaw Insider, Ładne Bebe, Vege, Szeroki Kadr). Fotografuje przestrzeń miejską oraz rośliny, bliski jej jest antropologiczny aspekt wizualności. Mieszka w Warszawie (joannaszpak.com).

 

Więcej o wystawie Praga lat 70. Fotografie Alberta Krystyniaka


Rejestracja na wydarzenie

Rezerwacje on-line na to wydarzenie nie są dostępne.