Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

pl/en
Wydarzenia

sob., 21.08.2021
15:00–18:00

Warsztaty
Muzeum Warszawskiej Pragi
30 PLN

Spacer fotograficzny z Julią Szabłowską

Grafika. Na tle kolażu czarno białych zdjęć napis Praga lat 70. Fotografie Alberta Krystyniaka

Weź aparat i chodź na Pragę! Zacznij swoją przygodę z fotografią lub doskonal z nami swoje umiejętności. Spacery fotograficzne stanowią ważną część programu towarzyszącego wystawie “Praga lat 70. Fotografie Alberta Krystyniaka”. Każdy warsztat to możliwość spotkania z inną fotografką lub fotografem, którzy podzielą się swoją wiedzą i poprowadzą uczestniczki i uczestników warsztatów w kierunku najlepszych kadrów.

Warsztaty zaczynają się wprowadzeniem w Muzeum Warszawskiej Pragi, obejmują zajęcia plenerowe w najbliższej okolicy muzeum oraz indywidualne i wspólne omówienie wykonanych zdjęć. 

Liczba miejsc: 10 osób

Prowadząca: Julia Szabłowska – Dokumentalistka, dziennikarka, kierowniczka działu fotografii w telewizji Biełsat, jedna z autorek zdjęć wystawy „Białoruś: Marsz Wolności”. W styczniu 2020 roku znalazła się na liście „30 fotografek do 30-ki” publikowanej przez ARTPIL za projekt „Tu nie zabijają” zrealizowany dla telewizji Biełsat. Skupia się na tematach społecznych prowadząc głównie projekty długoterminowe. Zobacz prace fotografki.

 

Więcej o wystawie Praga lat 70. Fotografie Alberta Krystyniaka


Rejestracja na wydarzenie

Rezerwacje on-line na to wydarzenie nie są dostępne.