sob., 21.08.2021

30 PLN

Spacer fotograficzny z Julią Szabłowską

Grafika. Na tle kolażu czarno białych zdjęć napis Praga lat 70. Fotografie Alberta Krystyniaka

Weź aparat i chodź na Pragę! Zacznij swoją przygodę z fotografią lub doskonal z nami swoje umiejętności. Spacery fotograficzne stanowią ważną część programu towarzyszącego wystawie “Praga lat 70. Fotografie Alberta Krystyniaka”. Każdy warsztat to możliwość spotkania z inną fotografką lub fotografem, którzy podzielą się swoją wiedzą i poprowadzą uczestniczki i uczestników warsztatów w kierunku najlepszych kadrów.

Warsztaty zaczynają się wprowadzeniem w Muzeum Warszawskiej Pragi, obejmują zajęcia plenerowe w najbliższej okolicy muzeum oraz indywidualne i wspólne omówienie wykonanych zdjęć.

Liczba miejsc: 10 osób

Prowadząca: Julia Szabłowska – Dokumentalistka, dziennikarka, kierowniczka działu fotografii w telewizji Biełsat, jedna z autorek zdjęć wystawy „Białoruś: Marsz Wolności”. W styczniu 2020 roku znalazła się na liście „30 fotografek do 30-ki” publikowanej przez ARTPIL za projekt „Tu nie zabijają” zrealizowany dla telewizji Biełsat. Skupia się na tematach społecznych prowadząc głównie projekty długoterminowe. Zobacz prace fotografki.

Więcej o wystawie Praga lat 70. Fotografie Alberta Krystyniaka