Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

pl/en
Wydarzenia

sob., 24.07.2021
11:00–14:00

Warsztaty
Muzeum Warszawskiej Pragi
30 PLN

Spacer fotograficzny z Martą Rybicką

Grafika. Na tle kolażu czarno białych zdjęć napis Praga lat 70. Fotografie Alberta Krystyniaka

Weź aparat i chodź na Pragę! Zacznij swoją przygodę z fotografią lub doskonal z nami swoje umiejętności. Spacery fotograficzne stanowią ważną część programu towarzyszącego wystawie “Praga lat 70. Fotografie Alberta Krystyniaka”. Każdy warsztat to możliwość spotkania z inną fotografką lub fotografem, którzy podzielą się swoją wiedzą i poprowadzą uczestniczki i uczestników warsztatów w kierunku najlepszych kadrów.

Warsztaty zaczynają się wprowadzeniem w Muzeum Warszawskiej Pragi, obejmują zajęcia plenerowe w najbliższej okolicy muzeum oraz indywidualne i wspólne omówienie wykonanych zdjęć. 

Liczba miejsc: 10 osób

Prowadząca: Marta RybickaFotografka dokumentalna, samouk. Stypendystka Ministra Kultury RP za rok 2019. Zaczęła od udokumentowania skutków trzęsienia ziemi na Haiti i powodzi w Polsce. Pracowała też nad własnymi projektami dotyczącymi bliskości i intymności poddanej różnym próbom – wojnie, chorobie czy współczesnym nawykom. Fotografuje starsze pary, których związki przetrwały kilkadziesiąt lat. w minionym roku zrealizowała projekt „Bez dystansu” – fotografowała polskie rodziny i par mieszkających na całym świecie i przebywających na kwarantannie. Instruktorka fotografii – prowadzi warsztaty fotograficzne dla dzieci. Pracuje m. in. dla miesięczników Zwierciadło i Pismo. Założycielka BIANCO studio. Strona www fotografki

Więcej o wystawie Praga lat 70. Fotografie Alberta Krystyniaka


Rejestracja na wydarzenie

Rezerwacje on-line na to wydarzenie nie są dostępne.