sob., 20.07.2019

Spacer

Spacer sensoryczny dla dorosłych | Praga sensorycznie

W czasie spacerów będziemy mogli uważnie przyjrzeć się miastu, wsłuchać się w jego brzmienie, poczuć dłońmi jego różnorodne faktury, doświadczyć temperatur różnych miejsc. Inaczej niż zazwyczaj, punktem wyjścia do opowieści varsavianistycznej będzie doświadczenie.

Na spacerach to zmysły będą nas prowadzić od jednego punktu do kolejnego. Multisensoryczne, unikalne dla każdego i każdej z nas doświadczenie miasta stanowić będzie punkt wyjścia do uważnej antropologicznej podróży, osadzonej w organicznej strukturze ulic, bazarów, kamienic, bram i parków.

CZAS TRWANIA: ok. 90 min.

KOSZT: 5 zł, bilety w kasie muzeum oraz online

LICZBA UCZESTNIKÓW: maks. 25 osób

PROWADZENIE: Franciszek Płóciennik i Katarzyna Szumlas, edukatorzy Muzeum Warszawskiej Pragi