sob., 30.07.2022

Spacer
udział bezpłatny

Spacer po Warszawie / Безкоштовні прогулянки Варшавою: САСКА КЕМПА та ПАРК СКАРИШЕВСЬКИ (SASKA KĘPA i PARK SKARYSZEWSKI)

Запрошуємо громадян та громадянки України – як дорослих, так і дітей – на безкоштовні прогулянки Варшавою.

Ми покажемо вам найцікавіші місця столиці, розповімо незвичайні історії та легенди. У липні та серпні ми запрошуємо вас особливо на правий берег Вісли – до Саської Кемпи, Камьонки та Праги. Також будуть практичні поради та розповіді про будні міста.

Нехай наші зустрічі стануть нагодою познайомитися з Варшавою, розпитати про те, що вас цікавить, а також відпочінку та інтеграції.

ПРАКТИЧНА ІНФОРМАЦІЯ

Зустрічаємося біля пам’ятника Джорджу Вашингтону (Вашингтонська кругова розв’язка, від Французької вулиці) – локація:

Безкоштовні квитки можна завантажити на сайті або в касі музею.

Zapraszamy obywateli i obywatelki Ukrainy – zarówno dorosłych, jak i dzieci – na bezpłatne spacery po Warszawie.

Pokażemy Wam najciekawsze miejsca w stolicy, opowiemy niezwykłe historie i legendy. Przez lipiec i sierpień zapraszamy szczególnie na prawą stronę Wisły – na Saską Kępę, Kamionek i Pragę. Nie zabraknie również wskazówek praktycznych i opowieści o codziennym życiu miasta.

Niech nasze spotkania będą okazją do poznania Warszawy, zapytania o interesujące Was rzeczy, ale także do odpoczynku i integracji.

INFORMACJE PRAKTYCZNE

Spotykamy się przy pomniku Jerzego Waszyngtona (rondo Waszyngtona, od strony ul. Francuskiej).

Bezpłatne bilety do pobrania na stronie internetowej lub w kasie muzealnej.