Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

pl/en
Wydarzenia

czw., 21.06.2018
18:00–21:00

Warsztaty
Muzeum Warszawskiej Pragi
Wstęp wolny

Śpiewać każdy może | Zaproszenie do chóru

Chór Chór Hurra – najbardziej otwarty, pozytywny i spontaniczny chór warszawski zaprasza do udziału w warsztatach wokalnych. Spotykamy się w każdy czwartek w godzinach 18-21 w Muzeum Warszawskiej Pragi, by rozszerzać skalę głosu, pracować nad emisją, oddechem, rozwijać słuch muzyczny, wrażliwość intonacyjną, pamięć muzyczną, ćwiczyć poczucie rytmu i koncentrację.

W chórze mile widziany jest każdy, kto lubi śpiewać. Nie prowadzimy zapisów, eliminacji czy przesłuchań. Projekt ma charakter otwarty. Do połowy lipca pracować będziemy na zasadzie otwartych warsztatów, powakacyjnej przerwie – od września do grudnia będziemy przygotowywać repertuar na bazie Archiwum Historii Mówionej Muzeum Warszawskiej Pragi. W planach mamy również plenerowe warsztaty, happeningi i koncert.

>>>Kolejne terminy na Facebooku

Chórmistrz: Marcin Steczkowski

Organizator: Fundacja Sztuki Arteria
Partnerzy: Muzeum Warszawskiej Pragi
Projekt współfinansuje: Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz M.St. Warszawa

Projekt jest realizowany na obszarze objętym Zintegrowanym Programem Rewitalizacji – Na_prawa Warszawa.


Rejestracja na wydarzenie

Rezerwacje on-line na to wydarzenie nie są dostępne.