pt., 11.03.2022

wstęp bezpłatny

Spotkanie dla przewodniczek i przewodników w Muzeum Warszawskiej Pragi

Wystawa stała

Muzeum Warszawy organizuje cykliczne spotkania dla przewodników i przewodniczek, podczas których pokazuje wystawy stałe i czasowe w Muzeum Warszawy i jego oddziałach. Celem spotkań jest pokazanie jak można wykorzystać muzealną wizytę w trakcie oprowadzania po Warszawie.

Kolejne spotkanie z naszego cyklu to wizyta w Muzeum Warszawskiej Pragi.

TERMINY

Do wyboru: 11:00 (BRAK MIEJSC), 13:00 i 15:00 (BRAK MIEJSC). Prosimy o wpisywanie się do formularza przyporządkowanego konkretnej godzinie.

• godzina 11:00 – BRAK MIEJSC
  • godzina 13:00
  • godzina 15:00 – BRAK MIEJSC

Obowiązuje limit miejsc i decyduje kolejność zgłoszeń. Potwierdzenie udziału prześlemy e-mailem.

Uprzejmie prosimy o wpisywanie się tylko na jeden termin.

KONTAKT

Wszelkie pytania prosimy kierować do Moniki Michałek (monika.michalek@muzeumwarszawy.pl) lub Anny Wigury (anna.wigura@muzeumwarszawy.pl).