czw., 27.10.2022

SPOTKANIE INFORMACYJNE: szukamy edukatorów do wystawy „EkoEksperymentarium”

W połowie listopad otwieramy w Muzeum Warszawskiej Pragi wystawę czasową „EkoEksperymentarium” przygotowaną przez zespół kuratorski Mamy Projekt i osoby współpracujące. Będziemy ją prezentować do końca lutego 2023 roku.

Zapraszamy do współpracy osoby zajmujące się edukacją klimatyczną i przyrodniczą do realizacji programu edukacyjnego. Głównym zadaniem będzie praca z grupami przedszkolnymi i szkolnymi w ramach tematyki poruszanej na wystawie (m.in. ekologia życia codziennego, podejście less-waste).

Poszukujemy osób:

• komunikatywnych,
  • odpowiedzialnych,
  • zorganizowanych,
  • pełnych entuzjazmu w pracy z ludźmi,
  • dyspozycyjnych (praca w godzinach przedpołudniowych i w weekendy).

Oferujemy:

• przygotowanie merytoryczne,
  • gotowe scenariusze lekcji i pomoce dydaktyczne niezbędne do prowadzenia zajęć,
  • możliwość opracowywania własnych tematów lekcji i warsztatów,
  • możliwość pracy z osobami ze wszystkich grup wiekowych,
  • umowę zlecenie (wysokość wynagrodzenia w danym miesiącu uzależniona jest od liczby przeprowadzonych lekcji, stawka za pojedyncze zajęcia 100 zł brutto).

Dodatkowymi atutami będą:

• znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą (także w formie wolontariatu),
  • zdolności manualne.

SPOTKANIE INFORMACYJNE:

Gdzie: Muzeum Warszawskiej Pragi, ul. Targowa 50/52 (2 piętro)

Informacje i kontakt:

katarzyna.kuzko-zwierz@muzeumwarszawy.pl