czw., 23.03.2023

udział bezpłatny

Spotkanie informacyjno-konsultacyjne: linia kolejowa Warszawa Praga – Nasielsk

W związku z nowoprojektowaną linią kolejową na odcinku Warszawa Praga – Nasielsk (Kątne/Świercze) odbędzie się na spotkanie informacyjno-konsultacyjne, które odbędzie się 23 marca o godz. 18.00 w sali konferencyjnej Muzeum Warszawskiej Pragi przy ul. Targowej 50/52 w Warszawie.

Spotkanie organizowane jest w związku z inwestycją realizowaną przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. – „Zwiększenie przepustowości na odcinku Warszawa Wschodnia – Nasielsk (Kątne/Świercze)”.

Więcej informacji o tej inwestycji i prowadzonych konsultacjach społecznych dostępnych jest pod adresem: konsultacje.databout.pl

Zdjęcie: Most Średnicowy, autor nieznany, wytwórnia: Konstanty Wojutyński, ok. 1938, Warszawa