sob., 17.09.2022

Praga Południe
wstęp bezpłatny

Spotkanie „Mapa rzemieślników – Praga Południe” | Święto ulicy Skaryszewskiej

Muzeum Warszawskiej Pragi i Stowarzyszenie Miasto Jest Nasze od 2016 roku wspólnie wydają i przygotowują mapy rzemieślników Pragi Północ oraz Pragi Południe. Obecnie pracujemy nad ich aktualizacjami.

Spotkanie będzie okazją do podsumowania oraz da możliwość zgłoszenia nowo otwartych pracowni.

Premiera mapy odbędzie się w lutym 2023 roku.

W spotkaniu udział wezmą koordynatorki tych działań: Anna Fiszer ze Stowarzyszenia Miasto Jest Nasze oraz Katarzyna Chudyńska-Szuchnik z Muzeum Warszawskiej Pragi, a także zaproszeni goście – rzemieślnicy.

Lokalizacja: kompleks artystyczny ul. Lubelska 30/32

Spotkanie odbywa się w ramach Święta ulicy Skaryszewskiej.

Dowiedz się więcej o praskim rzemiośle.