czw., 18.04.2024

udział bezpłatny

Spotkanie sieciujące – Praskie Babki | „Prawobrzeżne”

Grafika. Żółty napis PRAWOBRZEŻNE na zdjęciu kobiety z chustą na głowie. Zdjęcie ma nałożoną zieloną maskę.

W nawiązaniu do wystawy o kobietach z prawego brzegu Warszawy „Prawobrzeżne” zapraszamy na spotkanie, na którym będziecie mogły się poznać i zastanowić nad pomysłami na wspólne działania wspierające dziewczęta i kobiety. Przyjrzymy się naszym sąsiedztwom, połączymy siły i wyślemy w świat sygnał, że razem możemy więcej.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy do 12 kwietnia za pomocą formularz: forms.office.com/e/B4Yu7ELzeE

Program spotkania:

1. Krótkie oprowadzanie po wystawie „Prawobrzeżne”.
  2. Poznajmy się i miejsca, w których mieszkamy.
  3. Wymiana zasobów: co umiemy i jak możemy się tym podzielić.
  4. Burza: wypracujmy pomysły na działania wspierające dziewczęta i kobiety na prawym brzegu.
  5. Dostępne narzędzia finansowania projektów sąsiedzkich.

Pytania, wątpliwości: ewelina.bartosik@muzeumwarszawy.pl

Prowadzenie: Ewelina Bartosik – antropolożka kultury, trenerka, edukatorka. Realizowała wiele projektów animacyjnych i społecznych. Ma doświadczenie we włączaniu kultury i sztuki do pracy ze społecznością lokalną. W Muzeum Warszawskiej Pragi zajmuje się rozwojem publiczności, współpracą ze społecznością lokalną i produkcją wydarzeń towarzyszących wystawom. Laureatka Warszawskiej Nagrody Edukacji Kulturalnej.

Wystawa „Prawobrzeżne” to opowieść o dziewięciu wyjątkowych kobietach, które zawsze szły własną drogą. Sprawdź program wydarzeń towarzyszących.