pt., 08.10.2021

Oprowadzanie
wstęp bezpłatny

Spotkanie ze zdjęciami Alberta Krystyniaka | Festiwal Kultury Bez Barier

Spotkanie przybliży publiczności ciekawą postać artysty Alberta Krystyniaka, fotografa i ceramika, który dzieciństwo spędził na warszawskiej Pradze. Spacerując po wystawie wybierzemy i omówimy wybrane zdjęcia. Zastanowimy się kim są bohaterowie kadrów Krystyniaka? Jak wygląda ich życie? Co sprawia im radość?

Podsumowaniem spotkania będą warsztaty plastyczne oparte na swobodnym kadrowaniu fotografii i tworzeniu prostych mikrohistorii. Zajęcia będą okazją do rozpoznawania i nazywania różnych sytuacji oraz opisywania kształtów, faktur i struktur obecnych w sfotografowanym krajobrazie.

Wydarzenie odbędzie się zgodnie z wymogami sanitarnymi obowiązującymi w związku z pandemią.

Wydarzenie odbywa się w ramach Festiwalu Kultury Bez BarierZapisy przez stronę festiwalu.

Gdzie: Muzeum Warszawskiej Pragi, wejście z boku budynku, przez bramę od ul. Kępnej

Grupa wiekowa: osoby powyżej 16 roku życia, seniorzy i seniorki

Dla kogo: Dla osób w spektrum autyzmu

Sprawdź pozostałe wydarzenia w ramach Festiwalu Kultura Bez Barier w Muzeum Warszawy i oddziałach.