sob., 22.06.2019

Spektakl
Wstęp wolny

„Stonoga i spółka” – teatr dla dzieci, Fundacja Sceny Lubelska | Scena letnia na Pradze

Spektakl oparty jest na wierszach m.in. Jana Brzechwy, Tadeusza Śliwiaka, Izabeli Mikrut, Katarzyny Żytomirskiej. Mały widz zostaje zaproszony do wspólnej przygody w towarzystwie zwierzęcych bohaterów – dochodzi do barwnej interakcji, w której zarówno aktorzy, jak i dzieci tworzą bajkowy świat. Całość dopełnia oszczędna, a zarazem niezwykle efektowna scenografia ekologiczna, stworzona z przedmiotów codziennego użytku, tektury oraz wszelkich resztek i skrawków.

___________

Zadanie zostało zrealizowane dzięki wsparciu finansowemu Miasta Stołecznego Warszawy w ramach Zintegrowanego Programu Rewitalizacji m.st. Warszawy do 2022 roku.