niedz., 25.11.2018

Szewskie majsterkowanie | warsztat

Podczas warsztatów za pomocą technik szewskich wykonamy własną zabawkę-gadżet: autko retro. Będzie nas wspierał doświadczony cholewkarz, który przygotuje „karoserię” z odpadów skórnych. Warsztaty związane są z projektem zestawu „Samochodziaki-rzemieślniaki”.

Prowadząca: Julia Kutra, projektantka, studentka Wydziału Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, uczestniczka programu „Projektowanie oparte na rzemiośle” w 2015 roku.

Grupa odbiorców: dorośli, młodzież, dzieci z rodzicami

Liczba miejsc: 20

Wydarzenie towarzyszące wystawie Praga na wzór. Projektowanie z rzemiosłem