czw., 13.08.2020

Spacer

Szlakiem filmowym – spacer po mieście

Od lat 30. XX wieku Praga Północ stanowiła scenerię do filmów. W czasie spaceru dowiemy się, gdzie Ford kręcił „Legion ulicy”, a Starski wznosił dekoracje do „Korczaka” i „Pianisty”.  Odwiedzimy miejsca takie jak: Bazar Różyckiego, Park Praski i Nowa Praga. Nawiążemy do kultowego niegdyś serialu dla młodzieży „Stawiam na Tolka Banana”.

Spacer zaczyna się w Muzeum Warszawskiej Pragi.

Czas trwania: 90 minut

Spacer szlakiem filmowym odbywa się w dniach 13, 20, 27 sierpnia w godzinach 10.30-12.30.

Bilety do kupienia w kasie MWP w dniu spaceru. Cena 5 zł od osoby. Max. grupa 5 osób.