niedz., 12.02.2023

Gra miejska
udział bezpłatny

Szlakiem praskich tajemnic | Urodziny Pragi

Przygotowana przez PSM Michałów i Porozumienie dla Pragi to pełna emocji i tajemnic wędrówkę po ulicach Pragi-Północ!

Na „Szlaku praskich tajemnic” będziecie odkrywać sekrety tej fascynującej dzielnicy. Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody. Gra potrwa prawie tydzień, ale do wygranej liczy się wiedza, spryt i… czas, w jakim rozwiążecie zagadki.

START: niedziela, 12 lutego, godz. 13:00 w Muzeum Warszawskiej Pragi

UWAGA! Obowiązują zapisy, do których zachęcamy już teraz, bo liczba miejsc ograniczona! Szczegóły w regulaminie dostępnym poniżej wraz z formularzem zgłoszeniowym.

ZGŁOSZENIA! przez formularz: https://bit.ly/3DNH9SJ

Wydarzenie odbywa się w ramach obchodów 375 Urodzin Pragi.