sob., 02.12.2017

Spacer

Szmulowizna w procesie rewitalizacji

Co można robić w „Domu Sąsiedzkim”? Gdzie powstanie „Praski Dom Rzemiosła”? Które kamienice zostaną podłączone do miejskiego CO, a które zamienione na TBS-y? Jakie inicjatywy kulturalne w ostatnim czasie były realizowane na Szmulkach? Jakie będą dalsze losy drewniaka „Burkego”, a jakie „Drucianki”? O tym wszystkim dowiecie się podczas spaceru rewitalizacyjnego po Szmulowiźnie, trzecim po Nowej i Starej Pradze rejonie Pragi Północ, który jest objęty działaniami inwestycyjnymi oraz społeczno-kulturalnymi w ramach Zintegrowanego Programu Rewitalizacji do 2022 roku.

Zbiórka: Ząbkowska/róg Korsaka (przy kapliczce)

Prowadzenie: Krzysztof Michalski, Praskie Stowarzyszenie Mieszkańców „Michałów”