sob., 15.06.2019

Targi Rzemieślnicza Strona Wisły

Targi „Rzemieślnicza Strona Wisły” ujawniają skryte marzenia, odpowiadają na trudne pytania, tworzą nowe wartości, a innowacje są ich dniem codziennym.
Tutaj spotkasz wszystkich: kuśnierkę (naprawisz galanterię skórzaną/futrzaną), mechanika samochodowego (remont silnika też jest możliwy), kupisz, wszystko, czego potrzebujesz albo Ci się przyda: czapki i muszki, stare narzędzia stolarskie, miód, biżuterię i nietypową ceramikę.
Jedzenie – do wyboru! Pyzy, kuchnia wegańska i rosyjska.
Warsztaty – różnorodne: naprawa starych samochodów, szycie, świece i miody, warsztat z parzenia kawy, robienie skrzynek na kwiaty.
Literacka Kuchnia Polowa – gotuje myśli od 14.00.
Szafa Pełna Kultury – czeka na wszystkich od 13.00.

Wystawcy to m.in. Klitka AtelierCeramiczny kramik BaKu, Warszawskie Bractwo Bartne (warsztaty pszczelarskie), Marcin Przęczka (warsztaty z naprawy starych samochodów), 3P Kawiarnia i Palarnia Kawy (warsztaty z parzenia kawy), Pracownia Kołder Halina Rostkowska, Luthier – Kamil Józef Wesołowski, Stasio, Produkcja szczotek i pędzli, Wanda Jastrzębowska (pracownia futrzarska).