sob., 25.05.2019

Targi Rzemieślnicza Strona Wisły

Targi „Rzemieślnicza Strona Wisły” ujawniają skryte marzenia, odpowiadają na trudne pytania, tworzą nowe wartości, a innowacje są ich dniem codziennym.

Tutaj spotkasz wszyskich: krawcowe (przyszyjesz guziki, naprawisz spodnie), mechanika samochodowego (remont silnika też jest możliwy), kupisz, wszystko, czego potrzebujesz albo Ci się przyda : czapki i muszki, stare narzędzia stolarskie, miód, biżuterię i nietypową ceramikę.

Jedzenie – do wyboru! Pyzy, kuchnia wegańska i rosyjska.
Warsztaty – różnorodne: naprawa starych samochodów, szycie, świece i miody, wiązanie chustek, robienie skrzynek na kwiaty.
Literacka Kuchnia Polowa – gotuje myśli od 12.00, Szafa Pełna Kultury – czeka na wszystkich od 11.00.

Zapraszamy na dziedziniec Muzeum Warszawskiej Pragi!