niedz., 28.11.2021

wstęp bezpłatny

„Torcik równo podzielony!” warsztaty rodzinne

Warsztaty rodzinne towarzyszą projektowi „Faktoria przyjemności”.

Co jednak jest pod warstwą czekolady, jak wygląda prawdziwe życie fabryki przyjemności? Skąd możemy się o tym dowiedzieć i co możemy (a czego nie) z tym zrobić? Na te i inne pytania postaramy się wspólnie i twórczo odpowiedzieć w czasie warsztatów adresowane do opiekunów i dzieci (6-12 lat). W ruch pójdą archiwalne źródła, „historyczne prawdy” a także nożyczki i kleje.

Uwaga! Będziemy działać z wykorzystaniem scenografii teatralnej – zaleca się wzmożoną czujność i duuużo wyobraźni.

Prowadzenie: Karolina Vyšata (Narodowe Archiwum Cyfrowe), Rafał Derkacz (Fundacja Mikro Teatr)

REGULAMIN WARSZTATÓW: