sob., 25.02.2023

Warsztaty rodzinne
udział bezpłatny

Ty też możesz uratować świat! Warsztaty z Joanną Czaplewską | „EkoEksperymentarium”

Warsztaty z Joanną Czaplewską, ilustratorką książki „Ty też możesz uratować świat. Ekoopowieści z Pietruszkowej Woli”, wydanej przez Fundację ING Dzieciom i ING Bank Śląski.

Podczas warsztatów powstanie wielka makieta lasu stworzona z materiałów z odzysku. Razem zbudujemy z kartonu wielkoformatowe drzewa, rośliny i zwierzęta, w ten sposób poznamy upcycling art, czyli dawanie rzeczom drugiego życia, tym razem artystycznego.

Informacje praktyczne

Grupa wiekowa: 6-12 lat

Liczba uczestników: 30 osób

Prowadząca: Joanna Czaplewska

Bezpłatne bilety dostępne w kasie Muzeum Warszawskiej Pragi i online.

Spotkanie autorskie z Joanną Czaplewską odbywa się 25 stycznia.

Wydarzenie odbywa się w ramach wystawy „EkoEksperymentarium”.