pt., 15.07.2022

Wernisaż
wstęp bezpłatny

„Uczucie” – wernisaż wystawy

Muzeum Warszawskiej Pragi w pierwszych dniach czerwca gościło festiwal „Kreatywne Pracownie” zainicjowany przez kolektyw Yellow Fields Blue Skies. Przez różnorodne warsztaty teatralne, plastyczne i ruchowe przewinęło się wiele osób – zarówno długoletnich mieszkańców naszej okolicy, jak i tych, którzy uciekając przed wojną w Ukrainie pojawili się w Warszawie niedawno i znaleźli tymczasowe schronienie w EXPO na Modlińskiej oraz innych miejscach.

Jedną z osób, które prowadziły warsztaty była artystka Hanna Oborska. Za jej namową na jeden z lipcowych tygodni udostępniamy przestrzeń muzealną na wystawę prac artystek i artystów z Ukrainy i Polski zebranych pod wspólnym tytułem „Uczucie”.

Wernisaż odbędzie się w piątek, 15 lipca o godz. 18:00.

Wystawę będzie można oglądać do piątku 22 lipca w godzinach otwarcia Muzeum Warszawskiej Pragi. Dowiedz się więcej.