Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

pl/en
Wydarzenia

niedz., 22.04.2018
11:00–13:00

Spotkanie
Muzeum Warszawskiej Pragi
Wstęp na zapisy

Uratuj ginące ciastka | Spotkanie warsztatowe

Uratuj ginące ciastka – to hasło, pod którym w 2017 roku odbyło się szkolenie, prowadzone przez praskiego mistrza cukiernictwa, Krzysztofa Sierskiego. Jednym z efektów zajęć z cukiernikiem było stworzenie autorskiej dekoracji tradycyjnych eklerów. Podczas spotkania uczestnicy będą mieli okazję spróbować ciastka w nowej odsłonie oraz ozdobić własne eklery jedną z kilku nietypowych polew.

Warsztat poprowadzą absolwenci szkolenia: Weronika Składanek i Paweł Grosicki, twórca @Praska Manufaktura Cukiernicza, której założenie było inspirowane udziałem w szkoleniu.

Miejsce: Muzeum Warszawskiej Pragi, sala konferencyjna

Wydarzenie bezpłatne, liczba miejsc ograniczona (20)

Szkolenia warsztatowe z rzemieślnikami realizowane są w ramach projektu „Rewitalizacja – wspólna sprawa”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej z Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna na lata 2014-2020.


Rejestracja na wydarzenie

Rezerwacje on-line na to wydarzenie nie są dostępne.