sob., 11.02.2017

wstęp płatny

Urodziny Pragi | Spacer z zagadkami

69 lat temu król Władysław IV nadał Pradze prawa miejskie. Co roku mieszkańcy i miłośnicy tej jednej z najstarszych dzielnic Warszawy w różny sposób upamiętniają to wydarzenie.

Muzeum Warszawskiej Pragi również przygotowało coś specjalnego. Zapraszamy rodziców i opiekunów z dziećmi na spacer z zagadkami po Muzeum. W udzieleniu poprawnych odpowiedzi pomogą wskazówki ukryte na wystawie. Będzie to okazja do poznania historii Pragi poprzez eksponaty i artystyczne instalacje.

Miejsce zbiórki: hol Muzeum
Na spacer wyruszamy o każdej pełnej godzinie: 10, 11, 12, 13, 14, 15 i 16.
Przewidywany czas jednego spaceru: 45-60 minut

Uczestnictwo płatne, 10 zł/osoba.