niedz., 09.02.2020

Spacer
wstęp wolny

Urodziny Pragi: Twarze muzeum – zwiedzanie wystawy głównej z pracownikami Muzeum

Wyjątkowy spacer po wystawie głównej Muzeum zostanie poprowadzony przez pracowników, którzy na co dzień tworzą wystawy i programy edukacyjne. Będzie to szczególna okazja by poznać Muzeum od podszewki.

Prowadzenie: Anna Wigura, Katarzyna Chudyńska-Szuchnik, Adam Lisiecki, Anna Mizikowska.

Wstęp wolny!

Zbiórka w holu głównym Muzeum Warszawskiej Pragi (ul. Targowa 50/52) o godz. 14.50.