sob., 11.06.2022

Warsztaty rodzinne
10 zł (dziecko plus 1 opiekun)

Warszawiacy przy pracy: fotograficzny portrecista i fotograficzna portrecistka

W jakich sytuacjach wykonujemy portrety fotograficzne?

Na co zwracamy uwagę, utrwalając czyjś wizerunek?
Wygląd? Cechy charakteru?

Fotograf i fotografka mają niełatwe zadanie. Trzeba jeszcze zadowolić klienta, a często stworzyć wizerunek, który będzie adekwatny do okazji, np. ślubu, ukończenia szkoły itp. Na wystawie „Celina Osiecka. Usługi fotograficzne” w Muzeum Warszawskiej Pragi przyjrzymy się, jak z takimi wyzwaniami radziła sobie i ciągle radzi znana fotografka z Saskiej Kępy.

W części warsztatowej wykonamy plastyczny portret inspirowany zdjęciami prezentowanymi na ekspozycji.

Dla kogo: rodziny z dziećmi w wieku 9–12 lat

Miejsce: Muzeum Warszawskiej Pragi, ul. Targowa 50/52

Bilety w sprzedaży na 3 tygodnie przed wydarzeniem.

Jeden bilet upoważnia do wstępu dziecko i jednego opiekuna.

Wydarzenie jest częścią cyklu warsztatów rodzinnych Warszawiacy przy pracySprawdź terminy pozostałych warsztatów.