niedz., 16.12.2018

wstęp wolny

Warsztaty cyrkowe dla początkujących dorosłych: ekwilibrystyka na wolnej drabinie i chodzenie na szczudłach

Zawsze marzyliście o studiowaniu w szkole cyrkowej, ale nigdy nie wystarczyło wam odwagi? Jest okazja, by nadrobić stracony czas i wrócić do marzeń! Tylko u nas słynny Pan Guma ze spektaklu „Piraci z dna Wisły”, czyli dyplomowany artysta-cyrkowy Krzysztof Kostera, główny aktor Warszawskiego Cyrku Magii i Ściemy, absolwent Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku, poprowadzi serię trzech warsztatów dla początkujących dorosłych.

Zajęcia przeznaczone są dla osób 16+. Grupy liczą do 12 osób – obowiązują zapisy. Wszystkich chętnych prosimy o potwierdzenie obecności na adres mailowy ewa.kalnoj-ziajkowska@muzeumwarszawy.pl

Na pierwszych zajęciach poznamy podstawy żonglerki piłkami, obręczami, maczugami. Drugie spotkanie poświęcone będzie akrobatyce solowej i w parach. Trzecie warsztaty to ekwilibrystyka na rolla bolla, wolnej drabinie i nauka chodzenia na szczudłach.
Prosimy o zabranie luźnego stroju do ćwiczeń i wodę.

Autorem zdjęcia jest Sebastian Szała.