Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

pl/en
Wydarzenia

niedz., 02.12.2018
18:00–20:00

Warsztaty
Muzeum Warszawskiej Pragi
wstęp wolny

Warsztaty cyrkowe dla początkujących dorosłych: żonglerka

Zawsze marzyliście o studiowaniu w szkole cyrkowej, ale nigdy nie wystarczyło wam odwagi? Jest okazja, by nadrobić stracony czas i wrócić do marzeń! Tylko u nas słynny Pan Guma ze spektaklu „Piraci z dna Wisły”, czyli dyplomowany artysta-cyrkowy Krzysztof Kostera, główny aktor Warszawskiego Cyrku Magii i Ściemy, absolwent Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku, poprowadzi serię trzech warsztatów dla początkujących dorosłych.

Zajęcia przeznaczone są dla osób 16+. Grupy liczą do 12 osób – obowiązują zapisy. Wszystkich chętnych prosimy o potwierdzenie obecności na adres mailowy ewa.kalnoj-ziajkowska@muzeumwarszawy.pl

 

Na pierwszych zajęciach poznamy podstawy żonglerki piłkami, obręczami, maczugami. Drugie spotkanie poświęcone będzie akrobatyce solowej i w parach. Trzecie warsztaty to ekwilibrystyka na rolla bolla, wolnej drabinie i nauka chodzenia na szczudłach.
Prosimy o zabranie luźnego stroju do ćwiczeń i wodę.

Autorem zdjęcia jest Sebastian Szała.


Rejestracja na wydarzenie

Rezerwacje on-line na to wydarzenie nie są dostępne.