sob., 09.11.2019

Warsztaty z konstrukcji kimona | Pracownia Rzemieślnicza

Warsztaty dla osób, które z konstruowaniem ubrań nie miały dużo do czynienia, ale chciałyby uszyć oryginalną rzecz pod swój wymiar.

Każdy uczestnik zdejmie swoją miarę, a następnie przystąpi do modelowania podstawowej konstrukcji kimona na papierze. Efektem zajęć będzie zindywidualizowany wykrój, z którego można uszyć kimono – jego klasyczną długą wersję, albo bluzkę z kimonowym rękawem.

Prowadząca: Ewelina Czaplicka Ruducha, projektantka

GDZIE: Pracownia Rzemieślnicza, poziom -1 Muzeum Warszawskiej Pragi, ul. Targowa 50/52
WSTĘP: 1 zł, bilety w Muzeum i online
LIMIT MIEJSC: 6 osób

O Pracowni Rzemieślniczej i pełen program warsztatów na 2019 rok

Zadanie zostało zrealizowane dzięki wsparciu finansowemu Miasta Stołecznego Warszawy w ramach Zintegrowanego Programu Rewitalizacji m.st. Warszawy do 2022 roku.