niedz., 10.12.2017

Warsztaty rzeźbiarskie z Markiem Sułkiem

Absolwent ASP w Warszawie i Rietveld Academie w Amsterdamie. Wykłada w Europejskiej Akademii Fotografii w Warszawie. Malarz, rzeźbiarz, artysta pracujący w przestrzeni miejskiej. Zyskał rozgłos głównie poza granicami Polski, tworząc niezapomniane instalacje w Nowym Jorku. Na warszawskiej Pradze, przy Ząbkowskiej, spotkamy jego Praskie Anioły. Uczestnicy warsztatów w Muzeum Warszawskiej Pragi stworzą z nim własnoręcznie obiekty rzeźbiarskie, wykorzystujące zarówno tradycyjne (glina), jak i nowoczesne materiały.

Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona!
Obowiązują zapisy:
tel. 22 518 35 08, e-mail: magdalena.staroszczyk@muzeumwarszawy.pl