niedz., 10.04.2022

wstęp bezpłatny

Warsztaty tworzenia jaj wielkanocnych | Rzeczy do zabawy

Tuż przed Świętem Wielkanocy czekają Was godziny pełne kreatywnej pracy w Muzeum Warszawskiej Pragi. Na zakończenie wystawy „Rzeczy do zabawy. Edward Manitius i jego wytwórnia” zapraszamy do wspólnego tworzenia i dekoracji świątecznych jaj, które mogą ozdobić świąteczne stoły lub stać się pięknym opakowaniem na prywatne różności.

Dowiedz się więcej o wystawie „Rzeczy do zabawy. Edward Manitius i jego wytwórnia”.

Sprawdź program wydarzeń towarzyszących wystawie „Rzeczy do zabawy”.

Informacje praktyczne:

Dla kogo: bez ograniczeń wiekowych

Miejsce: piętro 1, Muzeum Warszawskiej Pragi

Fot. Tomasz Kaczor