sob., 03.12.2022

Warsztaty: zrób sobie proszek do prania | Zrób sobie prezent

Czy potrzebujemy silnych detergentów, żeby sprzątnąć dom? Możesz przygotować się na święta bez zestawu żrących środków chemicznych. Poznaj bezpieczne sposoby na czyszczenie łazienki i kuchni!

Zapraszam na warsztaty z przygotowywania detergentów przyjaznych środowisku na bazie sody i boraksu.

Podczas warsztatów zrobimy: proszek do prania białego i kolorowego, kostki i proszek do zmywarki, wywar z orzechów piorących, kostki do toalety.

Przynieś ze sobą 4 szczelnie zamykane pojemniki (słoiki, pudełka) oraz plastikowe lub silikonowe pojemniki do robienia lodu.

Prowadzenie: Joanna Baranowska, autorka bloga www.organiczni.eu i książki „Jak kompostować? To proste!”. Ekoedukatorka, miłośniczka kompostowania i ekorozwiązań w życiu codziennym.

INFORMACJE PRAKTYCZNE:

Liczba miejsc: 20

Udział na podstawie płatnych biletów (dostępne online i w kasie biletowej).

Lokalizacja: Muzeum Warszawskiej Pragi, poczekalnia