pt., 03.09.2021

Spektakl

Scena letnia: Wędrowne laboratorium legend, baśni i snów – spektakl dla dzieci

Spektakl dla dzieci od 6 do 12 lat, ich rodziców, opiekunów oraz nauczycieli.

Zapraszamy na spektakl „Mały Syrenek”.

Kolejne fale wirusa atakują także świat baśni, mutują zakończenia i bohaterów „Czerwonego kapturka”, „Bazyliszka” czy „Małej Syrenki”.

Postaci z baśni szukają schronienia w świecie ludzi, który jest pełen napięcia przed rozpoczęciem roku szkolnego. W integracyjno- sportowo-wyczynowej szkole podstawowej nr 5324 zestresowani są rodzice, dzieci i nauczyciele ale przede wszystkim pani dyrektor – Marzenna Świrska-Wnerwińska. Gdy po roku nauczania online okazuje się, że jej placówka zajmuje ostatnie miejsce w rankingach, do szkoły przybywa na wizytację kurator z ministerstwa.

Pani Marzenna postanawia walczyć o dyscyplinę i podwyższenie średniej ocen oraz dobre wrażenie na kuratorze jednak podczas wizytacji w szkole wybucha chaos, gdy okazuje się że jeden z uczniów jest…syrenkiem.

Bilety dostępne na naszej stronie oraz do zakupienia w kasie w dniu wydarzenia.

Ilość biletów ograniczona.

Spektakl odbędzie się na dziedzińcu Muzeum Warszawskiej Pragi.

scenariusz i reżyseria: Michał Walczak

muzyka: Andrzej Izdebski

obsada:

Anna Domalewska
Agnieszka Makowska
Kamila Boruta
Konrad Marszałek

kostiumy i scenografia: Aleksandra Olszewska

lalki multimedialne: Konrad “Kony” Czarkowski,

plakat: Marcin Władyka

organizatorzy:

Stowarzyszenie “Konkluzja”
Inwazja Klaunów
Praski Teatr Lalek
Warszawski Cyrk Magii i Ściemy
Miejsce Spotkań Warszawa

Sprawdź pozostałe koncerty i spektakle w ramach Sceny letniej na Pradze!

Zadanie zostało zrealizowane dzięki wsparciu finansowemu Miasta Stołecznego Warszawy w ramach Zintegrowanego Programu Rewitalizacji m.st. Warszawy do 2022 roku.