Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

pl/en
Wydarzenia

czw., 30.09.2021
18:00–19:00

Wykład
praga lat 70.
Muzeum Warszawskiej Pragi
Wstęp bezpłatny

Wykorzystywanie fotografii w opiece nad osobami starszymi | wykład ONLINE

Grafika. Na tle kolażu czarno białych zdjęć napis Praga lat 70. Fotografie Alberta Krystyniaka

Spotkanie na profilu Facebook Muzeum Warszawskiej Pragi

Zdjęcia biograficzne, uruchamiają pamięć długą, aktywizują szereg ośrodków w mózgu i pomagają utrzymać w formie sprawność intelektualną. Każdy je ma, więc są dostępnym narzędziem do pracy z pamięcią życiową i osobistą. 

Oglądanie, pokazywanie i opowiadanie o swoich zdjęciach angażuje, wprowadza ruch (fizyczny), małą motorykę, koncentrację.

Wykład będzie częściowo ilustrowany fotografiami fotografiami Alberta Krystyniaka.

Dorota Raniszewskakredytowany Coach i Mentor Izby Coachingu i EMCC na poziomie Senior Practitioner. Jej zawodowe doświadczenie obejmuje coaching indywidualny z fotografią, facylitację zespołową, programy rozwoju osobistego kobiet oraz kształcenie coachów, nauczycieli i arteterapeutów. W 2016 roku wydała książkę „JEDEN OBRAZ – WIELE SŁÓW. Fotografia w rozwoju osobistym, terapii i edukacji. Notatki z osobistej podróży ”. Stworzyła „AHA ™ – fotografie, które inspirują” – narzędzie łączące oryginalne zdjęcia i pytania coachingowe

Więcej o wystawie Praga lat 70. Fotografie Alberta Krystyniaka


Rejestracja na wydarzenie

Rezerwacje on-line na to wydarzenie nie są dostępne.