sob., 04.08.2018

XI Muzyczny Spacer po Pradze

Jak co roku, w sobotnie popołudnie, 4 sierpnia ulicami Pragi Północ przejdzie roztańczony barwny tłum. Zapraszamy na XI. Muzyczny Spacer po Pradze w ramach festiwalu Otwarta Ząbkowska!

To „chodzący” koncert, który wykonuje kapela klezmerska, przemieszczając się wraz z publicznością wzdłuż najciekawszych zakamarków dzielnicy, gdzie przewodnik-wodzirej opowiada związane z nimi dawno zapomniane historie.

11. edycję wydarzenia poprowadzi Dobranotch z Petersburga, łączący inspiracje z bałkańskich, klezmerskich i wschodnich melodii oraz pierwsze szlagiery z czasów rozkwitu rosyjskich orkiestr dętych. To zespół-ikona Spaceru, który z rzadką charyzmą i fantazją inspiruje przechodniów do dołączenia i wspólnej zabawy.

Trasa spaceru: Start, godz. 13:00 – ul. Ząbkowska 7, ul. Brzeska, Bazar Różyckiego, Muzeum Pragi, ul. Kłopotowskiego, ul. Targowa, ul. Ząbkowska.