Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

pl/en
Wydarzenia

sob., 04.08.2018
13:00–15:00

Koncert
Muzeum Warszawskiej Pragi
wstęp wolny

XI Muzyczny Spacer po Pradze

Jak co roku, w sobotnie popołudnie, 4 sierpnia ulicami Pragi Północ przejdzie roztańczony barwny tłum. Zapraszamy na XI. Muzyczny Spacer po Pradze w ramach festiwalu Otwarta Ząbkowska!

To „chodzący” koncert, który wykonuje kapela klezmerska, przemieszczając się wraz z publicznością wzdłuż najciekawszych zakamarków dzielnicy, gdzie przewodnik-wodzirej opowiada związane z nimi dawno zapomniane historie.

11. edycję wydarzenia poprowadzi Dobranotch z Petersburga, łączący inspiracje z bałkańskich, klezmerskich i wschodnich melodii oraz pierwsze szlagiery z czasów rozkwitu rosyjskich orkiestr dętych. To zespół-ikona Spaceru, który z rzadką charyzmą i fantazją inspiruje przechodniów do dołączenia i wspólnej zabawy.

 

Trasa spaceru: Start, godz. 13:00 – ul. Ząbkowska 7, ul. Brzeska, Bazar Różyckiego, Muzeum Pragi, ul. Kłopotowskiego, ul. Targowa, ul. Ząbkowska.


Rejestracja na wydarzenie

Rezerwacje on-line na to wydarzenie nie są dostępne.