sob., 04.06.2022

Praga Północ
udział bezpłatny

Z wizytą u Króla na prawym brzegu. Piknik sąsiedzki na Pradze

Piknik sąsiedzki to święto organizacji pozarządowych i miejsc z Kamionka, Starej i Nowej Pragi.

Na pikniku znajdziecie:

• strefę animacji (dmuchańce, gigantyczne bańki mydlane, wyścigi na gokartach, warsztaty dla dzieciaków i dorosłych itd.),
  • strefę wystawców – lokalnych organizacji pozarządowych, aktywistów, grup nieformalnych – w tej sekcji będzie też obecne Muzeum Warszawskiej Pragi!,
  • strefę warsztatów i konsultacji pod hasłem: „Stwórz własną inicjatywę oddolną”,
  • strefę informacyjną o projekcie „U nas – na prawym brzegu” Fundacji Zwalcz Nudę.

Piknik tworzymy wspólnie z mieszkańcami, bo chcemy, żeby to było nasze wspólne wydarzenie!

Miejsce: boisko szkolne przy Szkole Podstawowej nr 73 im. Stefana Batorego w Warszawie przy ul. Białostockiej 10/18

Główny partner: Szkoła Podstawowa nr 73 im. Stefana Batorego

Patroni honorowi: Burmistrz Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy, Burmistrz Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy

Patroni medialni: Radio SuperNova, Warszawa.ngo.pl, Waw4Free

Wydarzenie jest współfinansowane przez miasto stołeczne Warszawę i odbywa się w ramach projektu Fundacji Zwalcz Nudę – „U nas – na prawym brzegu”.

Пікнік „В гостях у Короля” – це свято організацій благодійних з Кам’янка, Старої та Нової Праги. 4 червня запрошуємо на шкільний стадіон Школи Початкової номер 73 вул. Бялостоцька 10/18

На пікніку знайдете:

• анімаційна зона ( надувні батути, фотобудка і багато іншого)
  • виставкова зона (місцеві фонди та організації)
  • королівська зона Школи Початкової номер 73
  • консультаційна зона „Створи власну ініціативу соціальну”
  • консультаційна зона проекту „У нас – на правому березі” Фонду „Перемогти Нудьгу”

Muzeum Warszawskiej Pragi znajdziecie na stoisku 14!