Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

pl/en
Wydarzenia

niedz., 03.12.2017
10:00–17:00

Zajęcia rodzinne
Muzeum Warszawskiej Pragi
Wstęp wolny

Zagroda reniferów św. Mikołaja

Zagroda św. Mikołaja

Św. Mikołaj, jego pomocnik oraz dwa piękne renifery. A także domek św. Mikołaja, choinki oraz sanie. Oto sceneria najbliższej niedzieli na dziedzińcu w Muzeum Warszawskiej Pragi.

Dzieci będą miały okazję wejść do zagrody, aby odwiedzić św. Mikołaja i jego renifery – zrobić sobie zdjęcie i porozmawiać z nim. Pomocnik św. Mikołaja w tradycyjnym stroju lapońskim będzie opowiadał m.in. ciekawostki na temat reniferów i miejsca, z którego pochodzą – Laponii.

Informacja ekologicznego gospodarstwa z Czelina dotycząca udziału zwierząt w wydarzeniu:
Działamy profesjonalnie, mając zawsze na uwadze fakt, że pracujemy z żywymi zwierzętami, którym trzeba zapewnić odpowiednie warunki. Przemawia za nami wieloletnie doświadczenie i historia zawsze zadowolonych klientów. Nasze zwierzęta są pod stałym nadzorem weterynaryjnym i posiadają aktualne badania. Renifery, które biorą udział w eventach, są oswojone i nie boją się ludzi. Posiadamy wszelkie konieczne zezwolenia na prowadzenie pokazów z udziałem zwierząt, w tym program zatwierdzony przez Główny Inspektorat Weterynarii. Więcej informacji: www.biogospodarstwo.pl.


Rejestracja na wydarzenie

Rezerwacje on-line na to wydarzenie nie są dostępne.